06 Июл 2021, 10:51

Каминг-аут Melovin на Atlas Weekend не показали в прямом эфире M1. Опрос

Во время выступления на Atlas Weekend 5 июля украинский певец Melovin совершил каминг-аут и поцеловался сначала с девушкой, а затем с парнем. Затем он развернул флаг ЛГБТ.

Однако в своем Instagram он отмечает, что его официальный каминг-аут был вырезан из прямого эфира канала M1, а видео не загружаются на YouTube.

Телеканал M1 и Atlas Weekend пока не комментировали ситуацию в сетях.

Опрашиваем наших читателей их мнение по поводу непопадания каминг-аута в прямой эфир M1:

UPD

А вот и комментарий телеканала M1:

Телеканал М1 підтримує будь-які людські свободи та права. В даному випадку мова йде суто про професійний підхід з боку команди виконавця. Сценічний план концерту та телеефіру формується і затверджується заздалегідь. У такий спосіб ми формуємо щосекундний графік прямого ефіру, який включає в себе як безпосередньо ефір, так і вихід у рекламні блоки. Це означає, що всі постановки артистів під час телезйомки концертних виступів обговорюються їх менеджментом із телеканалом заздалегідь.

Представники менеджменту MÉLOVIN у повній мірі не поставили до відома про свої плани, надавши інформацію тільки про піротехнічне шоу. Після нього командою М1 заздалегідь було заплановано включення з backstage-зони «Atlas Weekend на М1». На підтвердження своїх слів, нагадуємо, що в 2016 році на церемонії премії «M1 Music Awards. Інь: Ян» у прямому ефірі ми показали поцілунок Насті Каменських і Наді Дорофєєвої. Він же є і в digital-версії (01:53:55). Крім того, в новому телевізійному сезоні М1 готує проект, «обличчям» якого стане MÉLOVIN. «Пілотні» випуски — вже в роботі. Повну версію виступу артиста буде сьогодні викладено на офіційній сторінці М1 в YouTube.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео