07 Сен 2009, 10:53

Кадрові зміни на «Інтері»

У складі правління "Інтера" відбулися зміни

Кадрові зміни на «Інтері»

Наглядова Рада Акціонерного товариства закритого типу "Українська Незалежна ТВ-Корпорація" (телеканал "Інтер") в повідомленні, яке надішло до редакції MMR оголошує про зміни в складі Правління телеканалу.

Так, Ганна Безлюдна залишає посаду Генерального продюсера та члена Правління телеканалу за згодою сторін, член Правління Ярослав Порохняк займає на посаду Першого заступника Голови Правління АТЗТ "УНТК".

Крім того, за рішенням Наглядової Ради до складу Правління увійшла Лариса Горська. Лариса Горська обіймає посаду Директора інформаційної агенції "Україньскі новини", яка теж входить до U.A. Inter Media Group і є одним з лідерів цього сегменту ринку.

Акціонерне товариство закритого типу "Українська Незалежна ТВ-Корпорація" є найбільшим мовником на телевізійному ринку України під логотипами ІНТЕР та ІНТЕР+. Телеканал є частиною U.A. Inter Media Group, до якої належать телевізійні канали НТН, К1, Мегаспорт, К2, Ентер-фільм, Ентер-музика, а також інші медіа-активи.

Коментуючи це рішення Валерій Хорошковський, власник U.A. Inter Media Group, висловив подяку Ганні Безлюдній за плідну співпрацю на телеканалі "Інтер", а також за вагомий внесок до розвитку медіа групи в цілому.

Ганна Безлюдна подякувала Валерію Хорошковському за спільну працю і весь колектив медіа групи за професійність та реалізовані проекти.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео