09 Июл 2007, 07:43

Ющенко дозволив ЗМІ не публікувати нормативні акти ВР п’ятого скликання

Президент України Віктор Ющенко зупинив до початку роботи Верховної Ради шостого скликання дію указу про порядок оприлюднення нормативно-правових актів парламенту.

Відповідно до розпорядження Президента, ЗМІ відтепер не зобов’язані публікувати нормативні акти, прийняті Верховною Радою п’ятого скликання.   

Своїм указом Ющенко зупинив на період до відкриття першого засідання Верховної Ради України шостого скликання дію указу Президента України від 10 червня 1997 року № 503 Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів і вступу їх у силу в частині, що стосується офіційного оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України.

Цей указ вступає в силу з дня його публікації. Текст указу оприлюднений на офіційному сайті голови держави. 

Нагадаємо, що 4 липня Президент доручив Міністерству закордонних справ разом із Центральною виборчою комісією забезпечити участь спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав у позачергових виборах Ради 30 вересня. Крім того, Ющенко доручив Кабміну, Раді міністрів Криму, держадміністраціям Києва, Севастополя й областей запобігти використанню адмінресурсу на виборах. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео