27 Мар 2008, 08:24

Євген Жеребецький: владі бракує волі покарати ЗМІ

Євген Жеребецький: владі бракує волі покарати ЗМІ

Експерт із питань безпеки Євген Жеребецький вважає, Україна погано захищає національні інтереси у сфері інформаційної безпеки у той час, як більшість телерадіокомпаній проводять антиукраїнську політику.
 
Зокрема російські ЗМІ дезінформують українців щодо вступу у НАТО та інтеграцію з ЄС, повідомляє «Кореспондент».
 
Так Євген Жеребецький прокоментував «Німецькій хвилі» підготований РНБО проект рішення і проект указу Президента про інформаційну безпеку. За його словами, наразі державні органи не спромоглися забезпечити навіть обов‘язкового п‘ятдесятипроцентного мовлення телерадіокомпаній українською. Крім того, як зазначив Євген Жеребецький, значна кількість зареєстрованих у державі теле- та радіостанцій провадить відверто антиукраїнську політику.
 
Експерт вважає, що західні ЗМІ провадять коректне мовлення на Україну, в той час, як з боку Росії посилюється втручання у внутрішні справи України, пропаганда насильства і жорстокості, а також дезінформація українців щодо питань вступу до НАТО й зближення з ЄС.
 
Жеребецький привітав декларації створити громадське мовлення, розробити доктрину національної інформаційної безпеки та захистити виробника національного інформаційного продукту. Водночас, на його думку, владі і досі бракує політичної волі покарати ті ЗМІ, які, всупереч чинному законодавству, розповсюджували заклики до сепаратизму, ксенофобії та громадянської війни.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео