06 Май 2008, 10:00

Ялтинська Кіностудія зняла ролик для фільму «Хортиця»

Ялтинська Кіностудія зняла тизер свого першого прокатного фільму «Хортиця» — історико-пригодницького екшену, якій охоплює два історичних періоди: X та XVII століття.

 

Події фільму відбуваються у два історичні періоди – X та XVII столітті – на території Причорномор'я, Туреччини та на острові Хортиця. В основі сюжету — легенда про два магічних мечі, якими володів князь Святослав.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Зйомки тизеру відбувались 18-20 квітня в хромакейному павільйоні та натурних площадках Ялтинської кіностудії та в Генуезькій фортеці.

 

Тизер відзнято для візуалізації сценарію та ідеї фільму, а також для «презентації можливостей кіностудії знімати якісне повнометражне кіно». За допомогою рекламного тизеру планується залучити до проекту нових партнерів.

 

Постпродакшн та візуальні ефекти забезпечує компанія VISUS.

 

Прем'єра тизеру фільму «Хортиця» відбудеться 15 травня в рамках міжнародного ринку телемовного контенту Moscow TeleShow Весна 2008.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео