06 Май 2008, 10:00

Ялтинська Кіностудія зняла ролик для фільму «Хортиця»

Ялтинська Кіностудія зняла тизер свого першого прокатного фільму «Хортиця» — історико-пригодницького екшену, якій охоплює два історичних періоди: X та XVII століття.

 

Події фільму відбуваються у два історичні періоди – X та XVII столітті – на території Причорномор'я, Туреччини та на острові Хортиця. В основі сюжету — легенда про два магічних мечі, якими володів князь Святослав.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

 

Зйомки тизеру відбувались 18-20 квітня в хромакейному павільйоні та натурних площадках Ялтинської кіностудії та в Генуезькій фортеці.

 

Тизер відзнято для візуалізації сценарію та ідеї фільму, а також для «презентації можливостей кіностудії знімати якісне повнометражне кіно». За допомогою рекламного тизеру планується залучити до проекту нових партнерів.

 

Постпродакшн та візуальні ефекти забезпечує компанія VISUS.

 

Прем'єра тизеру фільму «Хортиця» відбудеться 15 травня в рамках міжнародного ринку телемовного контенту Moscow TeleShow Весна 2008.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео