09 Апр 2008, 09:04

Ялтинська кіностудія запустила павільйон для прямого ефіру

Ялтинська кіностудія запустила павільйон для прямого ефіру

Ялтинська кіностудія запустила новий телевізійний павільйон із можливістю виходу у прямий ефір. Про це йдеться в офіційному повідомленні кіностудії.  
 
Павільйон загальною площею 700 кв. м розміщений на території кіностудії на Полікуровському пагорбі у місті Ялта. Його оснащено апаратним комплексом АСБ на 12 входів (композиційних та SDI). Для повної комплектації павільйону використане сучасне світлове та звукове обладнання, шість камер Panasonic P2. Сигнал прямого ефіру передається оптоволоконною лінією. 
 
У перший прямий ефір студія вийшла 2 квітня, коли на НТН стартувало нове розважальне шоу «Клуб Нічки». Правовласником формату шоу виступає компанія «Л.А. Інтерактив», а Ялтинська кіностудія є генеральним підрядником проекту: займається будівництвом декорацій, зйомкою прямого ефіру, монтажем, адміністрування та картингом учасників. 
 
Ефір проекту «Клуб Нічки» є пілотним для Ялтинською кіностудії. За словами директора кіностудії Максима Онопрієнка, на сьогодні ведуться переговори з деякими продакшнами та телеканалами щодо виробництва у павільйоні інших нових телеформатів. Окрім цього, кіностудія планує запуск власного телешоу. Формат, замовник та його деталі стануть відомими протягом найближчого місяця.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео