25 Дек 2007, 07:56

ІТК створив Цифровий комітет

ІТК створив Цифровий комітет

Індустріальний телевізійний комітет на своїх загальних зборах створив Цифровий комітет. Нова структура, як зазначила виконавчий директор ІТК Катерина Котенко, всіляко сприятиме виробленню спільних механізмів для переходу на цифрове мовлення телеканалів – учасників ІТК.
 
До складу комітету увійдуть представники каналів (переважно директори з розвитку), які контролюватимуть впровадження цифрового формату в Україні. Координатором Комітету тимчасово призначений генеральний директор каналу М1 Валентин Коваль. Голову комітету буде обрано після того, як остаточно будуть сформовані склад комітету, його цілі та завдання.
 
Як очікується, збори Цифрового комітету відбудуться одразу після Новорічних свят.
 
Індустріальний телевізійний комітет – галузева асоціація, що опікується інтересами учасників українського телевізійного ринку. Заснована 27 серпня 2002 року телеканалами «Інтер», «1+1», «Новий», ICTV, СТБ спільно з рекламними агентствами DMB&B/Starcom MediaVest Group, Provid/BBDO и Іnіtіatіve medіa. Станом на  14вересня 2006 року до ІТК приєднались РА FCB MA, телеканали ТЕТ, М1, «Україна» та НТН. Зараз в ІТК уже працюють Технічний комітет, що відповідає за телевізійні вимірювання, Юридичний та PR-комітети.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео