28 Май 2008, 08:09

Inter Media Group готується до виходу на ІРО

Валерій Хорошковський розраховує вивести U.A. Inter Media Group на ІРО у другій половині 2009 року. Про це він повідомив в інтерв'ю газеті «Экономические известия».
 
«Проведено вже низку робіт із добору інвестиційних банків. Але проблема не тільки в нас, але і у спроможності ринку реагувати на ті чи інші виклики. Є певні проблеми на світових фінансових ринках. Ми оберемо найадекватніший період виходу на біржу», — сказав пан Хорошковський, який зараз очолює Державну митну службу. За його словами, за рахунок ІРО він сподівається залучити 3-4 млрд. доларів США «в залежності від зростання вітчизняного ринку реклами та інших чинників».
 
Пан Хорошковський спростував чутки про те, що отримав гроші на придбання телеканалів від російської групи Evraz. Щодо впливу Дмитра Фірташа на групу «Інтер» він зазначив, що має із Фірташем «досить дружні відносини», але група перебуває повністю під контролем Хорошковського. «Можливо, я вирішу, що варто залучити партнерів, адже ІРО – це теж залучення партнерів, портфельних інвесторів. Але для мене головне – капіталізація каналів», — сказав він.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео