14 Май 2020, 14:25

IKEA запускає Інтернет-магазин в Україні

IKEA повідомила про початок роботи на українському ринку і запуск інтернет-магазину. Наразі шведський ритейлер пропонує українським покупцям близько 3 600 функціональних товарів для дому всіх категорій та стилів з привабливим дизайном і цінами. Замовлення можна робити на сайті www.ikea.ua

Покупці матимуть можливість обирати, де та як забрати свій товар – в одному з наших пунктів для отримання замовлень у Києві безкоштовно або за допомогою послуги доставки додому. На сьогодні вже готові розпочати роботу два пункти – у Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry. Служба доставки організована у співпраці з компанією DB Schenker. Ми робимо все, щоб забезпечити безперебійне здійснення покупок онлайн, тим не менш, будемо вдячні за ваше терпіння та розуміння у разі можливих затримок протягом перших кількох днів роботи. 

«Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску Інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома. Сподіваємося, наш широкий асортимент товарів і рішень для дому допоможе українцям облаштувати особистий простір і покращити повсякденне життя», – сказав Флоріан Меллє, керівник IKEA в Україні.

IKEA віддана захисту здоров’я та безпеки співробітників і покупців. Функціонування компанії організоване відповідно до заходів безпеки ІКЕА, а також згідно з вимогами та вказівками Уряду України. Усі співробітники матимуть доступ до необхідного захисного обладнання і працюватимуть з дотриманням рекомендацій щодо соціального дистанціювання.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео

Еще новости по теме

Как App Inbox помогает ритейлу увеличивать продажи: опыт Dnipro-M
Как App Inbox помогает ритейлу увеличивать продажи: опыт Dnipro-M
Русскоязычная версия сайта: зачем она украинским бизнесам? Мнение экспертов
Русскоязычная версия сайта: зачем она украинским бизнесам? Мнение экспертов
Модні покази та віртуальні концерти: як метавсесвіт трансформує всесвіт маркетингу
Модні покази та віртуальні концерти: як метавсесвіт трансформує всесвіт маркетингу