01 Фев 2021, 12:34

IKEA відкрила перший магазин у Києві

Сьогодні о 10:00 магазин міського формату ІКЕА у Києві, перший фізичний магазин шведської компанії в Україні, відчинив двері для покупців. Магазин розташовується у Blockbuster Mall і працюватиме з 10:00 до 22:00 з дотриманням суворих заходів безпеки, включно із соціальним дистанціюванням, обов’язковим носінням масок, температурним скринінгом та частим дезінфікуванням приміщення. У зв’язку з нинішніми карантинними обмеженнями, у магазині можуть одночасно перебувати не більше 500 відвідувачів, тому ми заздалегідь дякуємо нашим покупцям за розуміння.

Для компанії це перший магазин «міського формату» у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія), за допомогою якого рішення та послуги для дому ІКЕА стануть ще доступнішими до людей у центрі міст. Він має площу у понад 5 000 м² та пропонує близько 5 000 товарів і рішень для дому, що поєднують чудовий дизайн, форму і функціональність за доступними цінами. Майже 2 000 найменувань доступні в магазині; решта ж 3 000 — переважно меблі та інші товари великого розміру – можна замовити та безкоштовно отримати в одному з наших 4 пунктів видачі замовлень, зокрема, і в магазині, або ж обрати опцію доставки додому за додаткову оплату.  

«Сьогоднішнє відкриття магазину підкреслює прагнення IKEA розвивати свою діяльність в Україні. Нині, коли кожен із нас приділяє особливу увагу комфортному і безпечному перебуванню вдома, ми прагнемо надихати українців покращувати свій домашній простір. ІКЕА рада вітати перших українських покупців та допомагати їм здійснювати мрії про облаштування оселі», — зазначив Флоріан Меллє, керівник IKEA в Україні. 

Відвідувачі магазину міського формату зможуть скористатися спеціальними інструментами для планування модульного асортименту ІКЕА, а також послугами фахівців, котрі допоможуть із проєктуванням домашнього простору. До того ж, у київському магазині працюватиме центр відновлених товарів для повторного продажу повернутих замовлень.

Аби забезпечити безперебійне здійснення покупок та стати доступною для ще більшої кількості покупців у столиці, IKEA також продовжить розширювати свою мережу пунктів видачі замовлень. Нещодавно компанія оголосила про відкриття ще одного такого пункту в торговому центрі Lavina Mall. У новому магазині також працюватиме пункт видачі замовлень, здійснених на сайті.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео