12 Фев 2020, 15:07

iForum2020 анонсував продажу квитків

ІТ-спільнота готується до центрального івенту року — найбільшої інтернет-конференції iForum. 12 лютого стартував попередній продаж квитків та формування програми. В Україні захід знають та люблять вже 12 років. Цьогоріч iForum пройде 20 травня у Міжнародному виставковому центрі

iForum2020 продовжить тему майбутнього, яка була лейтмотивом минулорічної конференції. На учасників очікують сім тематичних напрямів: 

— Центральний Main Stage — з кейсами про бізнес, світові тренди розвитку інтернету т мобільних технологій, доповненої реальності, штучного інтелекту, підприємництва та автоматизації.

— Рекламний — з експертами, що розкажуть про сучасні тренди стратегії просунення з конкретикою ринкового досвіду digital-маркетингу

—  Майбутнє — з футурологічною експертизою глобальних змін у суспільстві, що спричинені експотенційним розвитком та проникненням високих технологій у всі сфери життя.

— Стартапи — з дієвими порадами для підприємців, як знайти інвестиції, вийти на іноземний ринок, залучити експертів, використати механізми підтримки стартапу, які існують.

— Digital Fun — з гуру індустрії цифрових розваг, про те, що несерйозні ігри — це серйозний бізнес, і розважати людей можна з користю для суспільного і економічного розвитку.

— Автоматизуй це — з аналізом найвідоміших українських та світових рішень автоматизації бізнес-процесів та експертизою, що, як і коли у них слід автоматизувати.

— Інтернет-технології — з оглядом світових тенденцій у сфері розробки програмного забезпечення та акцентом на використанні технологій штучного інтелекту, машинного навчання, мікросервісів та побудови високонавантажених систем.

Окремо на форумі буде побудовано Місто майбутнього — територія зі зразками та прототипами новітніх розробок українських компаній, які можна випробувати у дії.

Ціни на конференцію збільшуватимуться поетапно

Більше інформаії — iForum2020 та за телефоном 044 201 01 03

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео