03 Дек 2021, 15:23

Hulu видалив Astroworld: Concert From Hell зі своєї платформи через негативну реакцію глядачів

Стрімінговий сервіс Hulu зняв зі своєї платформи фільм Astroworld: Concert From Hell після негативної реакції глядачів.

Йдеться про подію, яка сталася 5 листопада 2021 року, під час концерту Тревіса Скотта на його щорічному фестивалі. Трагедія забрала 10 життів, у тому числі дев’ятирічного Езри Блаунта.

Шоу, яке було представлено як перший епізод серіалу, насправді було розслідуванням, зробленим місцевим виданням новин у Х’юстоні, штат Техас. Глядачі висловили неприязнь і обурення з приводу цього, особливо через те, що пройшло менше місяця з моменту трагедії.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

В окремому твіті, який зібрав понад 5 000 ретвітів і 35 000 лайків, користувач сказав: «Hulu, який знімає документальний фільм про Astroworld, має поганий смак. Люди досі ховають своїх близьких. Судові справи навіть не почалися».

Представник Hulu, The Hollywood Reporter, пояснив, що це не був документальний фільм, і його одразу видалили, щоб уникнути плутанини.

KTRK-TV, х’юстонська станція, яка створила фільм, належить мережі ABC. У свою чергу, ABC і Hulu належать Disney, і Hulu транслює програми ABC на своєму сайті. Ось чому фільм був випущений в ефір.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео