29 Сен 2021, 10:30

Happy Paw запустив освітній проєкт щодо відповідального ставлення до тварин

Спеціально до Всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається 4 жовтня, Благодійний Фонд “Щаслива лапа” в рамках освітнього проєкту Біоетика, створив відеопроєкт під назвою “Відповідальний господар” із серії дев’яти роликів присвячених вихованню гуманного та відповідального ставлення до тварин.

З 2013 року Фонд “Щаслива Лапа” активно займається питанням виховання шкільної аудиторії, проводячи інтерактивні заняття, всеукраїнські акції та конкурси, онлайн-уроки,  квести, просвітницько-виховні заходи, поїздки до притулків та багато інших активностей для дітей та молоді. За словами засновниці Фонду Ольги Спектор, питання гуманного та відповідального ставлення до тварин є актуальними не тільки серед дітей, тому у Фонді вирішили створити проєкт, який об’єднав би аудиторії школярів  і дорослих.

Відеопроєкт було створено при залученні профільних спеціалістів, за допомогою яких Фонду вдалось систематизувати та надати повну інформацію, що допоможе орієнтуватись у питаннях по належному догляду та вихованню тварин, а саме:

  1. Що потрібно для того, аби завести песика або котика.
  2. Притулок для тварин. 
  3. Як правильно доглядати за домашнім собакою або котом.
  4. Адресник, мікрочип та жетон з QR — кодом.
  5. Як виховувати цуценя, основні правила дресирування.
  6. Стерилізація котика або песика.
  7. Правила утримання, вигулу собак і як бути із тваринами в громадських місцях.
  8. Що робити, якщо загубив домашнього улюбленця.
  9. Що робити, якщо знайшов тварину або хочеш прилаштувати свою тварину. 

Основна мета фонду при створенні роликів була в тому, щоб такі важливі питання як “стерилізація”, “вакцинація”, “реєстрація”, “чипування”, “адресник”, “прибирання за песиком на вулиці” стали нормою для майбутніх господарів тварин, а притулки стали тимчасовим місцем перебування тварин.

Такі ролики будуть гарною нагодою для роботи педагогів з дітьми та під час  проведення II Міжнародного Уроку доброти, який традиційно відбудеться 4 — 6 жовтня 2021 року за ініціативи Фонду “Щаслива Лапа”.

Для популяризації таких важливих тем, які висвітлені у роликах — фонд буде проводити різноманітні активності в тому числі й розіграші цікавих подарунків у соцмережах.

Ролики викладені у вільному доступі на YouTube-каналі Фонду

Расскажите друзьям про новость

Новое видео