29 Сен 2021, 10:30

Happy Paw запустив освітній проєкт щодо відповідального ставлення до тварин

Спеціально до Всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається 4 жовтня, Благодійний Фонд “Щаслива лапа” в рамках освітнього проєкту Біоетика, створив відеопроєкт під назвою “Відповідальний господар” із серії дев’яти роликів присвячених вихованню гуманного та відповідального ставлення до тварин.

З 2013 року Фонд “Щаслива Лапа” активно займається питанням виховання шкільної аудиторії, проводячи інтерактивні заняття, всеукраїнські акції та конкурси, онлайн-уроки,  квести, просвітницько-виховні заходи, поїздки до притулків та багато інших активностей для дітей та молоді. За словами засновниці Фонду Ольги Спектор, питання гуманного та відповідального ставлення до тварин є актуальними не тільки серед дітей, тому у Фонді вирішили створити проєкт, який об’єднав би аудиторії школярів  і дорослих.

Відеопроєкт було створено при залученні профільних спеціалістів, за допомогою яких Фонду вдалось систематизувати та надати повну інформацію, що допоможе орієнтуватись у питаннях по належному догляду та вихованню тварин, а саме:

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь
  1. Що потрібно для того, аби завести песика або котика.
  2. Притулок для тварин. 
  3. Як правильно доглядати за домашнім собакою або котом.
  4. Адресник, мікрочип та жетон з QR — кодом.
  5. Як виховувати цуценя, основні правила дресирування.
  6. Стерилізація котика або песика.
  7. Правила утримання, вигулу собак і як бути із тваринами в громадських місцях.
  8. Що робити, якщо загубив домашнього улюбленця.
  9. Що робити, якщо знайшов тварину або хочеш прилаштувати свою тварину. 

Основна мета фонду при створенні роликів була в тому, щоб такі важливі питання як “стерилізація”, “вакцинація”, “реєстрація”, “чипування”, “адресник”, “прибирання за песиком на вулиці” стали нормою для майбутніх господарів тварин, а притулки стали тимчасовим місцем перебування тварин.

Такі ролики будуть гарною нагодою для роботи педагогів з дітьми та під час  проведення II Міжнародного Уроку доброти, який традиційно відбудеться 4 — 6 жовтня 2021 року за ініціативи Фонду “Щаслива Лапа”.

Для популяризації таких важливих тем, які висвітлені у роликах — фонд буде проводити різноманітні активності в тому числі й розіграші цікавих подарунків у соцмережах.

Ролики викладені у вільному доступі на YouTube-каналі Фонду

Расскажите друзьям про новость

Новое видео