18 Авг 2008, 11:39

Hallvarsson&Halvarsson визначили кращий корпоративний сайт

Веб-сайт девелоперської компанії «XXI Століття» визнано кращим корпоративним сайтом в Україні за версією консалтингової компанії Hallvarsson&Halvarsson

Hallvarsson&Halvarsson визначили кращий корпоративний сайт

Веб-сайт девелоперської  компанії «XXI Століття» визнано кращим корпоративним сайтом в Україні за версією провідної европейської консалтингової компанії з онлайнових корпоративних комунікацій Hallvarsson&Halvarsson  (H&H)  за підсумками дослідження 2008 р. (www.webranking.eu).

 

Згідно з результатами рейтингу, сайт компанії «XXI Століття» зайняв перше місце, набравши майже 50% від максимальної кількості балів (100), а саме 48,25. Цей показник наближається до середньоєвропейського, що складає 51,2. Далі в рейтингу розміщені сайти компаній «Феррекспо» та «Укртелеком», що набрали по 34,75 і 22 бали відповідно. Також до рейтингу увійшли сайти Маріупольского металургійного комбінату ім.Ілліча, компаній «Центренерго» та «Укрнафта».  Більшість із цих компаній є публічними, їх акції розміщені на різних фондових біржах; до рейтингу не увійшла жодна компанія споживчого ринку.

 

«Коли наприкінці 2005 р. компанія стала публічною, ми побачили підвищений інтерес західних інвесторів та аналітиків до інформації на нашому сайті.  Ми усвідомили, що сайт має стати тим ресурсом, який у простій, доступній та максимально візуальній формі дасть усю необхідну інформацію інвесторам та аналітикам про діяльність і результати компаніїїї проекти і стратегії, що вплине на ринкову оцінку компаніїТому із допомогою вітчизняних та західних консультантів ми створили сайт, що відповідає провідним європейським практикам та стандартам,  а також постійно працюємо над його удосконаленням», — відзначив Дмитро Васильєв, директор з корпоративних комунікацій компаній  «XXI Століття».

 

Сайт «XXI Століття» очолює даний рейтинг вже вдруге.  Порівняно із минулим роком показник компанії покращився на 20,25 балів. У п’ятірці лідерів цього року крім «XXI Століття» не виявилося жодної з компаній-переможниць рейтингу минулого року.

 

«XXI Століття» значно покращила свої показники порівняно із минулим роком і перемогла, оскільки ця компанія змогла розробити сайт, що повністю відповідає європейським стандартам.  Вже після першого відвідування сайту складається позитивне враження про компанію. На сайті надані посилання на важливі документи та інформацію, використовується зрозуміла й проста навігація, а також міститься повна контактна інформація»,  відзначив Робін Оленіус, аналітик компанії H&H.

 

Даний рейтинг є найавторитетнішим рейтингом європейських корпоративних сайтів і проводиться щорічно. Якість корпоративних порталів визначається за такими основними критеріями, як доступність інформації, інтерактивність, використання мультимедійних інструментів та персоналізацій.

 

Hallvarsson&Halvarsson (H&H) є провідною фінансовою консалтинговою компанією у Швеції, а також провідною консалтинговою та дослідницькою організацією щодо онлайнових корпоративних комунікацій у Європі. H&H публікує найпопулярніше та найавторитетніше дослідження щодо корпоративних сайтів у Європі під назвою «Рейтинг веб-сайтів H&H». Компанія була заснована 1995 р. і входить до Financial Dynamics International network. H&H працює у сфері інвесторських та медіа-звязків, ділових операцій, корпоративних та онлайн — комунікацій.

www.halvarsson.se

www.webranking.eu


Компанія «XXI Століття» – провідний український девелопер.  «ХХІ Століття» розвиває і управляє проектами в Україні у торговельній (мережа ТРЦ «Квадрат»), офісній, готельній, логістичній, а також житловій нерухомості. Працює на ринку нерухомості з 1999 р, починаючи з грудня 2005 р. – розміщена на AIM LSE.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео