16 Июн 2020, 13:12

Групові відеодзвінки у Viber вже працюють в Україні

Rakuten Viber офіційно запустив нову функцію групових відеодзвінків необмеженої тривалості за участю до 20 учасників для своїх користувачів

Нова функція, групові відеодзвінки, вже доступна для всіх користувачів Viber у всьому світі. З її допомогою вони зможуть без обмежень обмінюватись інформацією незалежно від випадку – чи це ділова зустріч онлайн, чи розмова з рідними та близькими. Групові відеодзвінки Viber завжди доступні з високою якістю підключення та без обмежень обміну даними, щоб до 20 учасників могли проводити зустріч та працювати одночасно. Більш того, функція є безпечною так само, як і всі інші – це означає, що Viber не має доступу до даних, якими обмінюються користувачі під час дзвінку, тим самим забезпечуючи безпечне середовище для своїх користувачів.

В умовах загострення ситуації з COVID-19 в Україні нам всім необхідно ще більше дотримуватись соціальної дистанції та обмежити фізичні контакти з оточенням. У цьому можуть допомогти відеодзвінки, оскільки вони надають можливість легко спілкуватись з рідними та близькими, а також підтримувати зв’язок зі всією командою та працювати дистанційно.

Щоб почати груповий відеочат, необхідно:

  • Натиснути кнопку «відео» у верхній частині екрану або просто запросити більше учасників в поточний відеодзвінок;
  • Насолоджуватися спілкуванням з друзями, рідними або колегами.

При групових відеодзвінках трансляція спікера показується у всіх учасників бесіди. Крім того, при необхідності кожен учасник конференції може закріпити відео тієї чи іншої людини на своєму екрані смартфона або комп’ютера, а також відключити у себе звук і / або відео і подивитися, чи зробили це інші.

Нова функція буде дуже корисною як для проведення ділових зустрічей онлайн та освітніх заходів, так і спортивних та кулінарних майстер-класів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео