08 Окт 2008, 06:57

Група «Інтер» представила новий сайт К1 та сайт «Свободи на “Інтері”»

Група «Інтер» оголосила про запуск двох веб-ресурсів – оновленого сайту телеканалу К1 http://k1.tv та сайту http://intersvoboda.com.ua (раніше за цією адресою був розміщений сайт програми «Свобода Савіка Шустера», а тепер – ток-шоу «Свобода на “Інтері”»)

Група «Інтер» представила новий сайт К1 та сайт «Свободи на “Інтері”»

Група «Інтер» оголосила про запуск двох веб-ресурсів – оновленого сайту телеканалу К1 http://k1.tv та сайту http://intersvoboda.com.ua (раніше за цією адресою був розміщений сайт програми «Свобода Савіка Шустера», а тепер – ток-шоу «Свобода на “Інтері”»).
 
Зараз на сайті «Свободи на “Інтері”» (доступні українська та російська версії сайту) можна знайти інформацію про проект, склад та принципи добору студійної аудиторії, анонс найближчої програми та інформацію про ведучого. Як повідомляє прес-служба каналу, після першого випуску програми на сайті з’являться відеофрагменти програми, голосування для відвідувачів, фото та інші матеріали. Будуть доступні повний текст та відеоверсія програми.
 
Крім того, за інформацією прес-служби, із кожним випуском сайт програми змінюватиметься, а інформація про попередні програми зберігатиметься в архівах. Нагадаємо, «Свобода на “Інтері”» стартує 10 жовтня о 21.30.
 
Сайт К1 змінив дизайн, на ньому з’явились відеоролики анонсів програм та фільмів; інтерв'ю з ведучими програм та акторами тощо. У розділі «Один день»  у відеозаписах та текстовому форматі представлені всі новинні сюжети інформаційної програми «Один день». Також сайт передбачає можливість надіслати до ТОВ «НІС», що виробляє новини для К1, пропозицію щодо теми сюжета через онлайн-форму. Найближчим часом, за інформацією прес-служби «Інтера», на сайті з'явиться форум.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео