02 Дек 2021, 12:42

Грінч здає свою печеру в оренду, щоб сховати бажаючих подалі від свят

Схоже, екстремальна ізоляція під час пандемії змусила Грінча захотіти поділитися святковим настроєм. Або його серце розстало, оскільки він відкрив свій будинок у печері площею 530 м² в оренду для відпустки, зв’язавшись із Dr. Seuss Enterprises та міжнародною компанією з управління орендою на час відпустки, Vacasa.


Як і у фільмі, лігво Грінча розташоване трохи північніше від міста Whoville, який, як виявляється, знаходиться в Боулдері, штат Юта. Якщо хтось, як і персонаж, зневажає гул різдвяної музики, яка зараз наповнює повітря, то оцінить, як далеко буде від неї.

Печера містить головну спальню, кухню, кабінет, гостьову спальню, музичну кімнату, два санвузли і місце для Макса, собаки, яку Грінч переодягнув у північного оленя. Разом із ненавистю до Різдва Грінч насолоджується кращими речами в житті і зберіг своє місце проживання. Крім того, гості можуть сміливо користуватися його кавоваркою та читати з його бібліотеки, яка, за словами POPSUGAR, містить книгу «Chicken Soup for the Single’s Soul».

Кухня заповнена консервами Who-hash, смаженим м’ясом і Who-пудингом. Однак, оскільки будинок знаходиться у віддаленому місці та захований від закладів харчування, гостям рекомендується приносити з собою їжу та напої.

Варто зазначити, що одна річ, яку персонаж ненавидить майже так само, як і Різдво, — це Інтернет, тому тут дуже обмежено підключення.

Грінч зустрічає гостей з 13 по 23 грудня, а бронювання відкриється 3 грудня. Він також не чекає грошей — ніч у лігві коштує всього 19,57 доларів, посилаючись на рік, коли був реліз книги «Як Грінч вкрав Різдво».

Ті, хто не може відвідати печеру, можуть здійснити безкоштовну 3D екскурсію цим місцем.

І якщо пощастить стати одним із обраних друзів Грінча, не потрібно ділитись своїми емоціями.

«Насолоджуйтесь вашим перебуванням чи ні, мені все одно», – заявляє Грінч.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео