01 Окт 2008, 12:30

Грецькі журналісти страйкують

Сьогодні грецькі журналісти почали 24-годинний страйк на знак протесту проти заходів уряду по об'єднанню пенсійних страхових фондів

Грецькі журналісти страйкують

Сьогодні грецькі журналісти почали 24-годинний страйк на знак протесту проти заходів уряду по об'єднанню пенсійних страхових фондів.

 

В акції протесту беруть участь працівники всіх грецьких ЗМІ — телебачення, радіостанцій, газет і журналів, Інтернет- Сайтів і порталів, а також відомчих прес-служб. Афінське інформаційне агентство припинило трансляцію новин з 5:00 ранку за місцевим часом до 05:00 ранку 2 жовтня.

 

Протестуючі журналісти, заявили, що під час акції протесту не будуть транслюватися «жодні випуски новин, жодні репортажні, спортивні або інформаційні програми. У четвер у країні не вийде в друк жодна газета».

 

Журналісти протестують проти реалізації закону про пенсійну реформу, що передбачає, зокрема , об'єднання 133 дрібних пенсійних фондів в 13 більших , що, на думку профспілок, спричинить   усереднення, а частково й зниження пенсій.

 

Відповідно до документу, повинен бути підвищений пенсійний вік для жінок з 62 років до 65 років, також як і в чоловіків. Уряд, у свою чергу, стверджує, що якщо не реформувати пенсійну систему зараз, то через 15 років пенсійні фонди країни очікує крах.

 

Нагадаємо, у листопаді минулого року грецькі журналісти також протестували проти пенсійної реформи уряду, а саме рішень, спрямованих проти страхових кас працівників друку.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео