23 Фев 2021, 17:10

Gradus Research запускає HR-дослідження

2020 рік, епідемія коронавірусу та карантин кардинально змінили трудові відносини в компаніях. Значні зміни відбулися у всіх без виключення бізнесах. Одні компанії перевели працівників на дистанційну або змішану форми роботи. Інші, задля продовження діяльності та без можливості переходу на віддалену роботу, вжили значних заходів для підвищення безпеки працівників, які перебувають на робочих місцях. Проте без виключення перед кожним топменеджером постали нові важливі питання. Як в умовах дистанційної роботи керувати працівниками — авторитарно або відмовитись від мікроменеджменту? Як працювати з мотивацією людей? Який стиль лідерства обирати? 

Для того, щоб бізнесам було легше визначати точки болю та працювати над ними, компанія Gradus Research у партнерстві з Odgers Berndtson започатковує дослідження для HR-сфери. Опитування проводитимуться у спеціальній вебверсії додатку “Gradus: соціологія в смартфоні”, що дозволить отримувати об’єктивні результати завдяки проходженню працівниками опитувань анонімно.

Бізнеси зможуть обирати дослідження HR-середи по шести напрямкам, серед яких:

  1. Фізичний і емоційний стан співробітників
  2. Лояльність до компанії, залученість та задоволеність
  3. Потреби, очікування та вигорання
  4. Оцінка сили бренду роботодавця на основі eNPS+
  5. Оцінка управління та ефективності компанії
  6. Оцінка корпоративної культури

“У 2020 році керівники та топменеджери компаній мусили шукати сучасні рішення у новому дистанційному бізнес-світі. Тоді ж одними із головних питань були: який стиль лідерства обрати в умовах дистанційної роботи? Це має бути підвищений контроль і управління завданнями або ж довіра й управління командами? Саме тому ми розробили інструмент досліджень для HR-середи, який допоможе знайти відповіді на ці питання швидко та якісно. А наші партнери, Odgers&Berndtson, міжнародні експерти в роботі з персоналом, допоможуть сформулювати основні напрямки робіт по ліквідації точок болю”, — відмічає Євгенія Близнюк, CEO & Founder Gradus Research.

“Нова реальність увійшла в наше життя стрімко. Її підштовхує пандемія з її вимогами до безпеки і обмеженнями. Таким чином, левова частка компаній перевела свої команди в віддалений режим роботи, а комунікації — в площину діджиталу. І якщо раніше ми могли сказати, що ми кожен день дивимося в очі своїм співробітникам і буквально відчуваємо подих компанії, то тепер ми швидше будуємо про це припущення і гіпотези. І серйозно замислюємося про питання збереження корпоративних цінностей і прихильності співробітників до компанії. І ось тут на перший план виходять системні інструменти у вигляді регулярних і пульс-досліджень серед співробітників, які дозволяють нам відстежувати позитивні або негативні динаміки серед співробітників. І вживати своєчасних і обґрунтованих рішень. Очевидно, що HR-дослідження стають зараз не тільки модним трендом, а й невід’ємною частиною сучасних інструментів в управлінні персоналом”, — говорить Наталія Голубнича, Партнер і Керівник консалтингової практики компанії Odgers Berndtson.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео