20 Авг 2007, 12:38

Генеральному директору Харківського ОТБ Зурабу Аласанії пропонують звільнитися за власним бажанням

Генеральному директору Харківського ОТБ Зурабу Аласанії пропонують звільнитися за власним бажанням

Генеральному директору Харківського ОТБ Зурабу Аласанії запропонували звільнитися за власним бажанням: 

«Я так понимаю, что совпали время и возможности. Мэр Харькова Михаил Добкин и секретарь горсовета Геннадий Кернес уже больше года  давят на Прутника с тем, чтобы меня уволить, а  тут еще и выборы подошли…», — так прокоментував ситуацію, що склалася, на прохання «Телекритики» Зураб Аласанія.  

За словами Аласанії, формальним приводом для його звільнення стала ревізійна перевірка Держкомтелерадіо, яка виявила порушення Трудового законодавства: «Она проходила с очень большими нарушениями — четыре дня вместо десяти и выводы сделала забавные. Как вам такая формулировка: «Програмна політика Харьковської МТРК переважно спрямована на здобуття відповідного рівня конкурентоспроможності у вітчизняному медіа просторі, що іноді суперечить забезпеченню виконання першочергових завдань, які лежать в основі діяльності держаної телекомпанії,  визначеним правовим полем та дотриманням програмної концепції»? Выходит, что они [Держкомтелерадіо — ред..] наняли менеджера, который за два года вывел телекомпанию на конкурентный уровень, а теперь ставят ему это в упрек. После всего предложили мне уйти по собственному желанию, а я сказал: «Извините, такого желания у меня нет».

Однак, за словами Олександра Курдіновича, заступника голови Держкомтелерадіо, про звільнення Аласанії поки говорити передчасно. Пан Курдінович підтвердив сам факт перевірки Харківського ОТБ, зазначивши, що її результати для гендиректора компанії є невтішними, але якою буде реакція Держкомтелерадіо — чи то звільнення керівника ОТБ, чи якоюсь іншою, можна буде говорити лише за тиждень, наголосив пан Курдінович.  Також він категорично відкинув припущення, що причиною звільнення Аласанії є тиск мера Харкова Михайла Добкіна на однопартійця Едуарда Прутніка.

«Принаймні, мені про такий тиск нічого не відомо», — наголосив Курдинович, натоміть зазначив, що перевірка відбувалася за «неодноразовими зверненнями  трудового колективу», який звинувачує керівника ОТБ у «нерівній сітці в оплаті праці»: «Інформація про соціальну нерівність і стала причиною перевірки». 

На сьогодні на ОТБ працює 336 чоловік. За словами Аласанії, штат є роздутим у кілька разів, однак скорочення на ДП провести важко. Звинувачення в «нерівності щодо оплати праці» Зураб Аласанія не відкидає, обґрунтовуючи її «Положенням про розподіл комерційних доходів підприємства»: «Хто заробляє гроші на компанію, той отримує додатково до зарплатні 17% від зароблених коштів, хто ні — отримує тільки заробітну плату».   

Зураб Аласанія має намір захищати свої права в суді.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео