12 Мар 2009, 14:43

Газета для бездомних «Вуличної газета» запустила рекламну кампанію

У Києві розпочалася промокампанія «Вуличної газета», що випускається громадською організацією «Народна допомога»

Газета для бездомних «Вуличної газета» запустила рекламну кампанію

У Києві розпочалася промокампанія «Вуличної газета», що випускається громадською організацією «Народна допомога». Рекламні матеріали видання розміщені на сіті-лайтах, зокрема, в метрополітені, повідомляє "Телекритика" .
 
Як повідомила головний редактор видання Людмила Алієва, рекламу розміщено безкоштовно на правах соціальної, оскільки бюджет ГО «Народна допомога» не передбачає витрат на рекламу. Саме «бюрократичні моменти», пов’язані з узгодженням соціальної реклами, за її словами, і є причиною затримки початку промокампанії – сама газета виходить з вересня 2008 року, наразі вже випущено три номери.
 
«Вулична газета» позиціонується як «соціальний проект, спрямований на повернення бідних та бездомних людей у суспільство». Поширенням її займаються саме «соціально виключені» члени суспільства. Для них прописано ряд правил: зокрема, потрібно мати охайний вигляд, перебувати у тверезому стані, не нав’язуватись покупцям та не сперечатись із ними. За задумом видавців, така діяльність може стати альтернативою жебракуванню та першим кроком до ресоціалізації. При цьому доходи від продажів розподіляються наступним чином: 50% отримують самі розповсюджувачі, інша половина йде на забезпечення виходу самої газети. За словами пані Алієвої, про будь-яку комерційну вигоду при цьому не йдеться.
 
Іншим напрямком соціальної діяльності видання є залучення бідних та бездомних людей до створення матеріалів газети. У самій газеті виходять тематичні публікації як на загальносоціальні теми, так і з корисною інформацією для бідних та бездомних (пункти безкоштовного харчування, медичної допомоги і т.п.) Загалом же видання розраховане на широку аудиторію і містить матеріали інформаційно-розважального характеру.
 
Ціна газети до цього часу становила 2 гривні, з наступного номера, котрий має вийти у березні-квітні, її розраховують знизити вдвічі. Видання виходить кольоровим друком на 16 сторінках, наклад – 3000 примірників. Запланована періодичність виходу з березня 2009 року – раз на два місяці. Випуски газети доступні також в електронному вигляді на сайті видання.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео