31 Мар 2008, 12:06

«Гамма» запускає 2 нових програми

«Гамма» запускає 2 нових програми

Телеканал «Гамма» запускає в ефір два нових телепроекти власного виробництва.

 

Цикл «Столичні таємниці», прем'єру якого глядач матиме змогу подивитися 3 квітня 2008 року. Програма виконана у жанрі журналістського розслідування, з елементами постановочних зйомок, активним використанням архівних матеріалів, спогадів свідків та учасників подій. У центрі кожної теленовели — нез'ясована загадка, резонансна таємниця з секретними подробицями.

 

Другий телепроект — це кулінарне шоу «Гамма Смаку». В ігровій формі, легко й невимушено телеглядач довідається про кулінарні секрети різних країн та народів світу, познайомиться із історичними фактами та традиціями, порине у кулінарний колорит та дізнається багато цікавих подробиць виникнення гастрономічних уподобань. Прем'єра «Гамми Смаку» відбудеться 5 квітня 2008 року на телеканалі «Гамма».

 

Телеканал «Гамма» і надалі буде розширювати наповнення свого цілодобового ефіру різноманітними телепроектами власного виробництва.

 

Довідка:

 

«Гамма» — перший в Україні цифровий ефірний телеканал з розважально-інформаційним наповненням. Власне телевізійне виробництво складає 80%.

 

Канал «Гамма» транслюється на 64-му ТВК (частота 818 МГц) в цифровому форматі DVB-T у Києві та прилеглих до нього районах. Ліцензія на мовлення серія НР № 0152-м видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 20 квітня 2006 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео