02 Июл 2021, 13:47

Fozzy Group отримала премію ЄБРР Sustainability Awards 2021

За результатами цьогорічного збору Європейського Банку Реконструкції та Розвитку група компанії Fozzy Group стала переможцем премії Sustainability Awards. Проєкт Fozzy Group отримав Срібну нагороду в категорії «Найкраща екологічна та соціальна практика».

Група компаній заслужила нагороду за багатокомпонентний проєкт, який включає:
— перший у своєму роді в Україні «зелений» магазин «Сільпо» Re Cycling, що проходить сертифікацію за системою BREEAM;
— впровадження заходів з енергоефективності та оптимізації використання природних ресурсів у магазинах;
— активну роботу щодо зменшення відходів і втрат у ланцюгу постачання;
— управління безпекою дорожнього руху.

Fozzy Group дотримується принципів сталого розвитку. Бізнеси групи компаній мають власні стратегії управління екологічними навантаженнями, енергоефективності, використання води, мінімізації  відходів і соціальні програми тощо. Тож підписання договору співпраці з ЄБРР у 2020 році стало логічним продовженням обраного напрямку руху та міцним поштовхом для втілення нових ініціатив. 

Зокрема, 10 листопада 2020 року на Софіївській Борщагівці Fozzy Group відкрили перший «зелений» супермаркет «Сільпо» Re Cycling. На даху будівлі розміщено 664 сонячні панелі, кожна з яких генерує до 410 ват-годин електроенергії, що використовуються для потреб супермаркету. А для вуличного освітлення використовуються локальні сонячні панелі та акумулятори на кожній з шістнадцяти опор освітлення. При будівництві «Сільпо» Re Cycling встановили два геотермальні насоси, які використовують енергію тепла землі для опалення й охолодження супермаркету. Замість холодильників з фреоном встановлено обладнання, у котрому в якості холодоагенту виступає вуглекислий газ.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео