11 Янв 2021, 18:25

Fondy разом з Дія.Бізнес та KSE оприлюднили відеоманіфест малого та середнього бізнесу 2021

Український сервіс прийому платежів для бізнесу Fondy, Київська школа економіки (KSE) і національний проєкт Дія.Бізнес відзначили старт освітнього проєкту «ГРА В ДОВГУ» прем’єрою відеоманіфесту малого і середнього бізнесу.

11 січня 2021 р. стартує перший етап онлайн-курсу по веденню бізнесу – від стратегії і формування команди до маркетингу і продажів.

«2020 рік серйозно змінив правила гри, – говорить підприємець, керівний партнер Fondy і ініціатор проєкту Валерія Вагоровська. – У 2021 точно знаємо, що легше не буде: нам доведеться ризикувати усвідомлено, приймати складні рішення, прораховуючи кожен крок і розраховувати тільки на себе. Ми всі розуміємо, що бізнес – це гра в довгу. Саме про це – наш відеоманіфест».

Герої відео – реальні малі бізнеси: власники гончарної майстерні, піцерії, антикварної лавки, ресторатор, унікальна велодоставка, відеоблогер, викладач гри на барабанах та інші підприємці.

Зйомки проходили в останні дні 2020 року та безпосередньо в новорічну ніч. Для зйомки зустрічі Нового 2021 року обрали ВДНГ у Києві. “Нам важливо було зафіксувати не стільки свято, скільки людей, завдяки яким воно стало можливим: наприклад, продавців за прилавками, — говорить режисер відеоманіфесту Олексій Новіков. — А в новорічну ніч усі точки з продуктами виявились зачиненими. Продавали лише глінтвейн, і відвідувачів було небагато. Ми вирішили нічого не прикрашати, тому новий рік у відео відображає загальний настрій 2020. Як є!”

Расскажите друзьям про новость

Новое видео