09 Июл 2007, 13:56

Фонд Вінту та EFJ впровадили дві нові премії для європейських журналістів

Фонд Вінту та EFJ впровадили дві нові премії для європейських журналістів

Фонд Вінту і Європейська федерація журналістів (EFJ), регіональна група Міжнародної федерації журналістів, анонсували впровадження двох нових премій для європейських журналістів: за статті на етичну тематику та за журналістські розслідування. Про це повідомляє Медіа-профспілка.

Премія за статті на етичну тематику винагороджуватиме якісну журналістику, що сприяє діалогу між культурами і людьми усвідомленням різноманітності і толерантності, що розгортається, в журналістиці. Премія розслідувальної журналістики відзначатиме краще журналістське розслідування, що розкриватиме протизаконні дії, корупцію і зловживання владою.

«Прийшов час сприяти поширенню етичної і розслідувальної журналістики адже, як місія журналістики має майже випарувався в тих галузях промисловості, де є паніка за підтримку прибутковості», сказав Айдан Вайт, генеральний секретар Європейської федерації журналістів.

Змагатися за премію етичної журналістики можуть молоді журналісти, віком менше 30 років, в той час як на премію за найкраще журналістське розслідування можуть подаватися усі журналісти. Останній термін подачі статтей – 31 січня 2007 року.

Протягом першого року премія вручатиметься лише журналістам друкованих та онлайн — ЗМІ.

Фундація Vintu, яка знаходиться у Брюсселі, була заснована Румунським медіа-власником Соріном Овіду Вінту.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео