31 Май 2021, 13:11

Фонд «Таблеточки» разом з благодійниками збирає мільйон гривень, який подвоїть Фонд Бориса Ложкіна

В Україні щороку діагностують 1000 нових випадків онкології у дітей. Цей діагноз ставить під питання їх дитинство і майбутні дні народження. 

До міжнародного Дня захисту дітей фонд «Таблеточки» запускає благодійну кампанію спільно з Фондом Бориса Ложкіна. Мета — зібрати мільйон гривень на допомогу онкохворим дітям, а Фонд Бориса Ложкіна подвоїть кожен внесок. Таким чином, на лікування онкохворих дітей піде вже два мільйони. 

Один з героїв кампанії — підопічний «Таблеточек» Женя. 8-го червня Жені виповниться 7 років. Він вже ходить до школи та живе повноцінним життям. Саме завдяки допомозі благодійників Женя переміг рак і тепер святкує дні народження без хвороби.

Боротьба з раком — зовсім не дитяча справа. Подолати рак можна лише спільними зусиллями. Просто зараз допомоги потребують сотні онкохворих дітей, справжніх супергероїв, які борються з раком, як колись Женя. 

Доєднатися до доброї акції та поділитися своєю силою з дітьми, що борються з раком, можна тут.

«Таблеточки» — благодійний фонд, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду перебувають 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду більше 5000 сімей отримали адресну допомогу.

 Женя 7 років переміг рак

Благодійний Фонд Бориса Ложкіна був заснований у 2014 году Борисом Ложкіним та Надією Шаломовою. Місія Фонду — творити майбутнє. Фонд фокусується на порятунку дитячих життів та підтримці обдарованої молоді.

Фонд також багато років допомагає підопічним «Таблеточок» боротися з раком.

https://lh6.googleusercontent.com/oOdySAzwfGvq5BFJJZDyeY6nJGVJwiM7rLDSazV6yrT1U0ctJGUP_7p4UAE7vd8eK-C0cGu2q2wNpIRhMxsLv1hgjwACLyTBBGLWKINrkGiSHssq-Mfc-Q1YMOajgwrrq-fck7Jj
Віка 19 років, перемогла важку хворобу крові

Расскажите друзьям про новость

Новое видео