24 Ноя 2020, 11:55

Фокстрот перетворили бренд-персонажа у вовкулаку

До Чорної п’ятниці Havas Ukraine разом з Фокстрот створили кампанію, у якій пізнаваний бренд-персонаж Фоксі перероджується із знайомої усім лисички на страхітливу звірюку. 

Кампанію розділили на два етапи — ролик-тизер та ролик-ревіллер, що демонструє вже остаточне переродження і розкриває всі карти щодо Чорної п’ятниці у Фокстрот. Її основою стали анімаційні ролики, в яких Фоксі несподівано (навіть для себе) починає чорніти, а її кігті — відростати, немов у Росомахи.

Окрім промо Чорної п’ятниці перед агенцією стояло ще більш масштабне завдання — попрацювати над впізнаваністю бренд-персонажа Фоксі. Здається, тепер цю пухнасту кралю вже буде важко забути.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Також за мотивами цієї хоррор-історії Havas Ukraine створила ще key visual, радіоролик і креативні POS-матеріали для мережі магазинів Фокстрот.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео