16 Фев 2009, 09:44

Fitch понизил рейтинги 9 украинских банков до негативного

Как говорится в сообщении Fitch, прогноз по рейтингам – негативный.

Снижение рейтингов украинских банков агентство объясняет снижением рейтинга Украины. Так, Fitch понизил долгосрочные рейтинги «Форума», Правэкс-банка, ПроКредит Банка, Сведбанка, Укрсиббанка, Укрсоцбанка, ВТБ Банка, Ощадбанка и Укрэксимбанка с уровня В+ до уровня В. Fitch также подтвердил рейтинг Приватбанка на уровне В с негативным прогнозом.

Напомним, 12 февраля Fitch понизил долгосрочный рейтинг Украины по обязательствам в иностранной и национальной валюте с уровня В+ до уровня В.
«Це відображає ризик банківської й валютної кризи в Україні, що збільшився через посилення впливу стресових факторів на фінансову систему, а також більш високі ризики для успішного здійснення в Україні програми, підтримуваної МВФ», — пояснюється в повідомленні Fitch.
«Політичний консенсус, необхідний для того, щоб Україна додержувалася програми, підтримуваної МВФ, є нестійким, водночас глобальна та регіональна макроекономічна кон'юнктура ще погіршилася з моменту попереднього зниження рейтингів у жовтні 2008 року», — зазначає директор аналітичної групи Fitch із суверенних рейтингів Ендрю Кохун.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео