24 Ноя 2021, 11:44

Facebook запускає в Україні програму Facebook Protect

Програма допомагає убезпечити користувачів, чиї облікові записи можуть піддаватися підвищеному ризику та бути зламаними. Серед таких категорій — правозахисники, журналісти та посадові особи. В США програму запустили у 2019 році, а зараз вона стає доступною і в інших країнах.

Користувачі, які хотіли б долучитися до Facebook Protect, отримають повідомлення з деталями про програму та інструкції щодо того, як в ній зареєструватися.

Facebook Protect — це програма безпеки, яка допомагає захистити людей, чиї облікові записи можуть опинитися у зоні підвищеного ризику та бути зламаними. Ці категорії включають правозахисників, журналістів та посадових осіб. Ми відстежуватимемо потенційні хакерські загрози щодо облікових записів тих користувачів, котрі долучилися до програми, та допоможемо застосувати посилені заходи захисту, як-от двофакторну аутентифікацію. Остання, зокрема, є однією з найважливіших функцій безпеки, що запобігає доступу злочинців до захищеної сторінки у Facebook з браузера чи мобільного пристрою, який ми не розпізнаємо. Наша команда постійно шукає способи бути на крок попереду зловмисників. І хоч неможливо їх усіх зловити, ця програма — один із кроків, котрий дозволяє ускладнити злам облікового запису
Джейкоб Туровський
керівник відділу публічної політики Meta в регіоні Центрально-Східної Європи

Расскажите друзьям про новость

Новое видео