30 Ноя 2021, 10:53

Effie Awards Ukraine 2021 визначила фіналістів

Премія Effie Awards Ukraine публікує шорт-листи конкурсної програми 2021 – найбільш ефективні кампанії України у сфері маркетингових комунікацій. 

В цьому році конкурсна програма включала 77 категорій. До фіналу пройшло 156 заявок у 49 категоріях. Суддівство конкурсу зазвичай проходить в три тури: перший тур визначає фіналістів, другий тур – призерів, а Grand журі на своєму засіданні обирає Grand Prix конкурсу. Більше 240 фахівців рекламно-комунікаційної індустрії увійшли до складу журі Effie Awards Ukraine 2021. 

Переможці конкурсу будуть оголошені вже 15 грудня на Effie Gala, що пройде у конгрес-центрі Mercure Congress Centre. Реєстрація на Церемонію нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021 та конференцію Best Marketіng Practices, що відбудеться також 15 грудня, відкрита на сайті еffie.org.ua до 10 грудня. Шукайте себе в списку фіналістів конкурсу Effie Awards Ukraine 2021 за посиланням.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео