11 Авг 2021, 13:41
PR

Дрифт на Софійській: юрист пояснив, що могло захистити Red Bull від скандалу

Як правильно узгодити проведення заходів в Києві і які нюанси варто врахувати, щоб уникнути проблем з органами влади, розповів адвокат Арсеній Салалайко на своїй сторінці в facebook.

За версією самої компанії, Red Bull отримав дозволи на зйомку від керівництва Національного заповідника «Софія Київська» та поліції. Хоча керівництво заповідника заявляє, що нічого про це не знали. А поліція відкрила на організаторів зйомки кримінальне провадження за статтею 296 КК України.

Як пише Арсеній, крапки над «і» в цій справі розставила Київська міська державна адміністрація. Увечері 10 серпня була опублікована скан-копія офіційної відмови КМДА в проведенні екстремальної зйомки Red Bull.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Так експерт нагадав, що будь-які зйомки та інші масові заходи на території Києва проводяться відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Київської міської ради № 470/8043 від 19 грудня 2019 року.

Організатори зобов’язані отримати дозвіл на проведення заходу від виконавчого органу Київської міськради або Київської державної міської адміністрації.

Згідно з цим Порядком організатори зобов’язані отримати дозвіл на проведення заходу від виконавчого органу Київської міськради або Київської державної міської адміністрації. Це головний документ, який захистить їх від можливих майбутніх претензій. Тільки так можна довести, що захід було погоджено з владою.

Крім того, юрист рекомендує ретельно обирати місця для зйомок та інших заходів. У Києві є перелік територій, де розважальна активність суворо заборонена. А заходи на територіях з особливим статусом, наприклад — у буферній зоні ЮНЕСКО, вимагають додаткових узгоджень.

Також організаторам варто пам’ятати — вони зобов’язані забезпечити безпеку всіх учасників зйомки або заходу та заздалегідь укласти контракти з компаніями на прибирання та вивезення сміття.

За словами експерта, кращий спосіб уникнути проблем в таких ситуаціях — це обережно вибирати місце проведення заходу та отримати дозвіл безпосередньо від столичної влади.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео