07 Фев 2022, 13:03

Дмитро Лобод, Сергій Чеботаренко та Стас Смирнов відкривають в Україні та США студію повного циклу RISOTTO cacio pepe

Від брифу до фінального матеріалу — лише 25 днів. Такий формат пропонує cтудія повного циклу RISOTTO cacio pepe, яка поєднує креатив, продакшн і пост-продакшн. 

Ідея заснування студії повного циклу — творчість без відволікань на бюрократію. У RISOTTO cacio pepe над розробкою та реалізацією ідеї працюють професіонали одразу трьох напрямків: креативний директор, режисер і продюсер. Об’єднавшись та посиливши сторони кожного, RISOTTO cacio pepe забезпечує увесь процес — вiд креативу до постпродакшну. Це дозволяє зменшити грошові та часові ресурси на пошуки підрядників і зміни в бюджетах. Студія повного циклу пропонує різноманітні контентні кампанії, які варіюються від локалізованих TVC до завершених діджитал-кампаній. 

Головнi переваги cтудії повного циклу RISOTTO cacio pepe

  • ідея, що обирається з пулу перших пропозицій, не змінюється у процесі реалізації, адже в її розробці бере участь креативний директор, продюсер і режисер;
  • бюджет розраховується одразу на стадії креативу, тож цифри не змінюються під час реалізації, оскільки в першому розрахунку бере участь продюсер. 

Засновники RISOTTO cacio pepe

Діма Лобод — креативний директор, CEO digital agency LOBODS, бренд-консультант з 10-річним досвідом у рекламі та діджиталі. Має досвід розвитку більше 250 брендів, включно з міжнародними: Rakuten Viber, Carlsberg Ukraine, Superstep, Chicсo, Biosphere corporation та багатьма іншими. Працював із брендами на ринках України, Казахстану, Польщі, Білорусі, Молдови та США. 

Сергій Чеботаренко — кінорежисер і продюсер, член Української кіноакадемії. Понад 10 років знімає рекламу для таких брендів, як Lenovo, Honda, Subaru, Moto, Volkswagen, Socar та iнших. Здобув перемогу на американському кінофестивалі Flathead Lake International Film Festival у номiнацii «Найкращий фільм» та «Найкращий режисер», нагороду за найкращий фiльм на Richmond International Film Festival та Jury Award у Франції. 

Стас Смирнов — продюсер, який працював над клiпами alyona alyona, KALUSH, Skofka, Jamala, Jerry Heil, Христина Соловiй, Tvorchi, Vladimir Cauchemar, Zabson, Ditvak, Басокрут, NKNKT, Tember Blanche, eywa та інших.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео