15 Окт 2009, 09:36

Digital University В Украине

Агенція PRP Ukraine провела першу сесію Digital University

Digital University В Украине

В рамках першої сесії Digital University, що пройшла у медіацентрі школи "Журналістика цифрового майбутнього", створеної за підтримки благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України",  Джеймс Уоррен розказав про різновиди контенту онлайн медіа, про ефективне планування Digital кампаній, а також ознайомив аудиторію з найкращими прикладами онлайн комунікацій міжнародного досвіду.

Джеймс Уоррен: «Згідно з результатами дослідження Weber Shandwick, 40% людей в Європі довіряють інформації в соціальних медіа лише після того, як перевірять її в традиційних медіа, таких як: радіо, телебачення та друкована преса. В той же час 35% людей бажають взаємодіяти з брендами через соціальні медіа. Для реалізації успішних кампаній разом зі своїми клієнтами ми дотримуємося INLINE стратегій як цілісного підходу до комунікації з аудиторією та донесення до неї історій брендів. Digital є невід'ємною інтегрованою складовою всього комунікаційного процесу, що через свою інноваційнісь потребує ретельного професійного підходу».

Започаткування Digital University в Україні компанією PRP Ukraine пов'язане із необхідністю проведення освітніх програм для українських спеціалістів у галузі маркетингу та PR, враховуючи стрімке поширення та зростання ефективності новітніх медіа у суспільстві. Згідно з даними "The Economist", ефективність онлайн медіа цього року зросла на 9.2%, мобільних носіїв інформації — на 18%, в той час як ефективність традиційних медіа впала більш ніж на 10%.

Наталія Попович, президент PRP Group: «Освітній проект Digital University допомагає українським спеціалістам структурувати власні знання про існуючу практику онлайн комунікацій, а також набути нових навичок. Для усіх наших клієнтів, як з комерційного, так і державного сектору, розвиток digital компоненту комунікаційних кампаній є пріоритетом на сьогодні. Відтак, зважаючи на актуальність теми, на майбутні сесії ми будемо продовжувати запрошувати міжнародних, а також залучати українських експертів до викладення таких тем, як менеджмент негативів в онлайн, корпоративні блоги та щоденники перших осіб, чи прикладні аспекти, як використання потужних елементів відео в онлайн».

Сьогодні PRP Ukraine посилює напрям Digital communications, впроваджуючи онлайн стратегії в комунікаційні послуги, які компанія надає на українському ринку. Завдяки повному спектру комунікацій включно з онлайн складовою, послуги агенції ще ефективніше допоможуть досягати бізнес цілей клієнтам компанії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео