22 Июн 2007, 07:22

Держкомтелерадіо та Мінкульттуризму підписали Угоду про співпрацю

Держкомтелерадіо та Мінкульттуризму підписали Угоду про співпрацю

В рамках проведення Всеукраїнської наради з питань розвитку культури під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Дмитра Табачника відбулося підписання Угоди про співпрацю між Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Міністерством культури і туризму України.

Як зазначається, метою підписання цієї Угоди «стала координація зусиль та вжиття спільних заходів щодо реалізації державної політики в сфері культури, захисту суспільної моралі, інформаційній та видавничій сферах». Напрямами пріоритетного співробітництва Держкомтелерадіо та Мінкультури визначені спільне сприяння розвитку галузі кінематографії, образотворчого мистецтва, бібліотечної та музейної справи, виставкової діяльності, телебачення, радіомовлення, друкованих ЗМІ, книговидання, охорони об'єктів історико-культурної спадщини, народних промислів та інших видів діяльності в сферах співробітництва.

Сторони домовилися співпрацювати у забезпеченні задоволення культурних та інформаційних потреб громадян України (в тому числі тих, що проживають за кордоном) та осіб, що належать до національних меншин України. За умовами угоди, Держкомтелерадіо сприятиме висвітленню державними теле- та радіокомпаніями культурно-мистецьких заходів України та співпрацюватиме в організації та проведенні вітчизняних і міжнародних мистецьких фестивалів і конкурсів, оглядів, мистецьких аукціонів, виставок-продажів, кінофестивалів та урочистих прем'єр. Мінкультури, в свою чергу, взяв на себе зобов’язання сприяти участі мистецьких колективів у заходах інформаційної та видавничої сфер та всебічно підтримувати діяльність і розвиток державної телерадіокомпанії «Культура»: залучати до реалізації та висвітлення культурно-мистецьких проектів і заходів, надавати для трансляції художні і документальні фільми, правами на які володіє Міністерство культури і туризму.

Для успішного виконання визначених завдань Держкомтелерадіо та Міністерством культури і туризму з числа свої представників вирішено створити консультативний орган – постійно діючу Раду.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео