25 Сен 2008, 11:33

Денис Замрій, виконавчий продюсер телеканалу "Київ"

Денис Замрій, виконавчий продюсер телеканалу "Київ"

Денис ЗАМРІЙ: "Вітчизняні серіали підняли рейтинг телеканалу "Київ" за два тижні трансляцій"

 

Виконавчий продюсер столичного каналу розповів про найбільш рейтингові серіали "Києва"


З 15 вересня на телеканалі "Київ" стартував новий сезон. Його основою стали два наймасштабніших вітчизняних серіали. Розповів про них виконавчий продюсер каналу Денис Замрій, який обіймав посаду директора з питань маркетингу кінокомпанії "Інтер Медіа Продакшн", котра, власне, й займається виробництвом телевізійних фільмів.
 

— Чому для трансляції на телеканалі “Київ” ви обрали вітчизняні серіали “Зцілення коханням” та “Вовчиця”?
— Кілька років тому ці два серіали були наймасштабнішими телевізійними проектами в історії українського телебачення. “Зцілення коханням” має 190 серій, його бюджет становить 3 млн доларів. “Вовчиця” ж ще довша — 233 серії. Кілька років тому на час її зйомок російські актори переїжджали жити до Києва. На його околицях спорудили бутафорське містечко. Частина зйомок відбувалася на коньячному заводі під Одесою, який “зіграв” у фільмі роль винного заводу. У “Зціленні коханням” лікарняні сцени знімали у медичних закладах, а пляжні — на березі Чорного моря в Іллічівську. Такого розмаху під час зйомок власних серіалів незалежна Україна тоді ще не бачила.

 

— Отже, потрапляння цих серіалів у ефір телеканалу “Київ” зумовлене передусім вітчизняним, ба навіть київським, походженням та масштабністю?
— Не тільки. Вони перевірені часом. Кілька років тому вже після трансляції перших серій зрозуміли: фільми будуть найрейтинговішими та найудалішими на вітчизняному телеринку. Цю думку підтвердила висока популярність серіалів, у тому числі й серед російських телеглядачів.

 

— Невже за кілька років інтерес до них не пропав?
— І “Зцілення коханням”, і “Вовчиця” мають постійний інтерес, як і будь-який інший продукт зі стабільним попитом завдяки високій якості. У серіалах є всі складові успіху: романтика, пригоди, чарівне кохання, легкий екстрим, хороший кінець. Також їхніми сильними сторонами є гра відомих акторів, справжніх зірок: Олексія Булдакова, Володимира Горянського, Юрія Горбунова, Олега Масленникова та інших. Велика частка успіху, звичайно ж, належить режисерові: громадянину України та сербу за походженням Бату Недичу. Це досвідчений телережисер і продюсер. Його проекти завжди успішні.

 

— Телеканал “Київ” транслює “Зцілення коханням” і “Вовчицю” другий тиждень. Вони виправдовують сподівання?
— Так. Загальний рейтинг телеканалу завдяки їм, а також фільмам вихідного дня вже зріс на 0,5%. Ми отримали кілька листів від глядачів. Вони дякують, що змогли побачити кілька серій, які пропустили раніше. Сприяє популярності серіалів і обраний для показу час: “Зцілення коханням” розпочинається перед вечірнім випуском новин, о 18:50, а “Вовчиця” — одразу після його завершення, о 20:25,

 

Розмовляв Дмитро КОЗОНАК. Фото з архіву “Хрещатика”

Расскажите друзьям про новость

Новое видео