08 Май 2008, 10:47

«Датагруп» стала спонсором Кубку України з футболу

5 травня компанія «Датагруп» піписала контракт з Федерацією футболу України

«Датагруп» стала спонсором Кубку України з футболу

5 травня 2008 року в приміщенні Українського Дому Футболу відбулось підписання контракту між Федерацією футболу України та компанією «Датагруп».

 

Вперше в історії проведення турніру призначено Титульного спонсора розіграшу Кубку України з футболу – компанію  «Датагруп» – національного телекомунікаційного оператора фіксованого зв’язку. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Програма співробітництва розрахована на 5 років впродовж яких ці змагання будуть проходити під назвою «Датагруп – Кубок України з футболу». Підписання угоди символічно співпало з проведенням фінального матчу розіграшу Кубку України 2007/2008 р.р., який також вперше за його історію призначено провести в першій столиці України — м. Харкові в рамках святкування 100-річчя харківського футболу.

 

Компанія «Датагруп» є лідером на ринку надання послуг для корпоративних клієнтів в Україні. Також компанія лідирує в супутниковому сегменті зв'язку в Україні, СНД і Східній Європі. За підсумками 2007 року компанія «Датагруп» залишається одним з найбільш швидкозростаючих операторів фіксованого зв’язку в Україні. Компанія є другим національним фіксованим оператором за географією надання послуг. Для кінцевих користувачів «Датагруп» надає повний спектр послуг зв'язку: Internet, телефонія, цифрове ТБ, відео за замовленням, в 19 містах України.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео