23 Фев 2022, 13:38

D&G представляє коробки NFT, повні таємниць

Нові діджитал предмети колекціонування Dolce&Gabbana ретельно змодельовані і блищать так природно, що можна фактично їх відчути. Скриньки DGFamily нагадують витончено вирізані шкатулки для коштовностей у стилі карретто. Коробки відкриваються зі сліпучим сяйвом, пропонуючи зазирнути в їхній невловимий вміст.

«Кожна коробка відкриває ексклюзивні діджитал, фізичні та емпіричні привілеї для її власника в залежності від рівня коробки», — описує UNXD, торговий майданчик NFT, який об’єднався з D&G для запуску віртуальних скриньок для коштовностей.

Є три DGFamily Boxes, кожна із яких відрізняється своїм кольором. Чорна скринька надає колекціонерам доступ до діджитал та фізичного одягу, доступ до метавсесвіту та фізичних подій, а також до ексклюзивного набору сувенірів D&G. Золотий ящик преміум-класу надає ті ж привілеї, рідкісні фізичні та діджитал колекції та події, а також дорожчий набір подарунків. Нарешті платинова коробка піднімає ці переваги на новий рівень і надає доступ до приватного віддаленого офісу D&G.

Це вже друге занурення бренду в сферу NFT. За повідомленнями NFTCalendar, перше, розроблене його засновниками, заробило 5,65 млн. доларів.

Дата випуску не оголошена, але власники можуть зареєструватися на сайті, щоб отримати ранній доступ до NFT.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео