23 Ноя 2021, 12:25

Церемонія Effie Gala та конференція Best Marketing Practices пройдуть наживо

15 грудня відбудеться Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021 та конференція Best Marketіng Practices. Реєстрація на сайті еffie.org.ua відкрита до 10 грудня.

Захід пройде в конгрес-центрі Mercure Congress Centre з дотриманням всіх карантинних обмежень та норм по організації масових заходів. Участь можлива за наявності COVID-сертифікатів чи негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, чинного 72 години.

У денній програмі на конференції відвідувачів чекає ексклюзивний контент – кейси фіналістів конкурсної програми Effie Awards Ukraine 2021. Провідні експерти в галузі комунікацій поділяться власними кейсами, досвідом та ідеями, як вони просували свої товари та послуги, розкажуть про найбільш ефективні інструменти й технології збільшення прибутку та збільшення інших показників ефективності. 

Детальна програма Best Marketing Practices з’явиться на початку грудня – тож слідкуйте за оновленнями на сайті effie.org.ua.

Увечері відбудеться Effie Gala – церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021 – найефективніших кампанії на ринку України.

Крім того, в рамках церемонії будуть оголошені Національні рейтинги ефективності агентств та рекламно-комунікаційних груп, рекламодавців та брендів України, названі переможці рейтингу «Агентство року» та найкращі маркетинг-команди рекламодавців України Best Marketing Teams. 

Також будуть вручені спеціальні премії:

  • «Слід в рекламі», що відзначає заслуги людей, які зробили вагомий внесок в рекламну галузь України. 
  • «Лев реклами. Найефективніший» – нова премія, започаткована в колаборації з брендом «Львівське», яка відзначить найефективнішого рекламіста країни. 
  • HIT TECH – нагорода від Parimatch Ukraine за найтехнологічніші й інноваційні рекламні кейси в рамках Effie Awards Ukraine. 

Акредитуватись на конференцію Best Marketing Practices та на Effie Gala можна в особистому кабінеті після реєстрації на сайті еffie.org.ua. Електронний квиток на конференцію Best Marketing Practices надсилається персонально кожному зареєстрованому учаснику. Запрошення на Церемонію будуть розіслані через поштомати Нової Пошти.

Кількість місць обмежена, онлайн трансляції не передбачається. Тож не пропустіть можливість стати частиною Effie Awards Ukraine 2021.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео