26 Фев 2021, 15:02

Crimea чи сrime? Banda Agency розробила ідею для міжнародної ініціативи за деокупацію Криму

26 лютого — в День спротиву російській окупації Криму та Севастополя — стартує ініціатива “CRIME(A)”. Її мета: перенести питання незаконної спроби анексії Криму з офіційних столів до людей, компаній та організацій по всьому світу. Долучитися просто:

  • підтримайте Маніфест “Про злочини Росії в Криму” на сайті crimea.support;
  • поширте інформацію про CRIME(A) в соцмережах з #CRIME_A;
  • опублікуйте в соцмережах світлину зі своїм іменем, назвою організації чи компанії без букв “А”. 

Banda Agency розробили айдентику з дуже простим прийомом. Росія окупувала український Крим, а вони окупували літеру А. Так будь-який текст стає частиною проекту, коли забрати з нього лише одну літеру.

Партнери проєкту — Міністерство закордонних справ України, Український інститут, Меджліс кримськотатарського народу, Кримська правозахисна група, Крим SOS, ZMINA, Медійна ініціатива за права людини. Повний перелік — на сайті crimea.support

“Українські дипломати щоденно тримають Крим у фокусі міжнародної уваги. Тому ми без вагань долучилися до цієї важливої ініціативи. На моє переконання, вона дозволить розповісти світові про злочини Росії у новий, нестандартний, але доступний спосіб”, — заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Цим проектом ми хотіли почати свого роду міжнародний референдум, щоб люди за межами даного конфлікту могли дізнатися про те, що відбувається і висловити свою підтримку. Хочемо переписати результати фейкового референдуму 2014 року, «переписавши» назву півострова на картах світу. Ідея анексувати букву і проявити суть дій Росії дуже сильна і лаконічна до скрипу. Моя сім’я, як одні з тисяч постраждалих від цих подій, уже поставила свої галочки в підтримку CRIME(A)», —каже креативна директорка Banda Олександра Дорогунцова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео