10 Сен 2021, 09:36
PR

Bolt запускає ініціативу з метою масового навчання правил пересування на електросамокатах

Соціальна ініціатива компанії Bolt буде реалізована в межах Світового тижня мікромобільності. Її мета ― пояснити користувачам електросамокатів правила пересування на цьому транспортному засобі. У перспективі це допоможе запобігти виникненню інцидентів на вулицях і дорогах великих міст України.

Електросамокати вже стали повноцінними учасниками дорожнього руху і зручним засобом пересування містом, а не просто розвагою. Згідно з даними компанії Bolt, близько 80% із них використовуються в ранкові та вечірні години пік. Наразі Кабінет міністрів України займається розробкою правил дорожнього руху для цього виду транспорту. Після їх затвердження вони стануть обов’язковими для всіх користувачів.

Компанія Bolt завжди прагне зробити пересування містом швидким, доступним і безпечним. Саме тому вона вирішила запустити ініціативу, яка передбачає масове навчання правил пересування на електросамокатах. Так, протягом вересня 2021 року у Києві, Львові, Дніпрі та в Одесі спеціальні інструктори пояснюватимуть усім користувачам електросамокатів правила безпечного і комфортного пересування на такому мікротранспорті.

«Ми першими в Україні запустили сервіс прокату електросамокатів і фактично задали тренд. Ключовий пріоритет Bolt ― безпека користувачів, тому ми хочемо донести особливу важливість чіткого дотримання правил пересування на електросамокатах до широкого загалу», ― коментує керівник напряму розвитку шерінґових сервісів Bolt Антон Мілка.

Отримати детальну інформацію про правила керування і навчитися їзді на електросамокаті можна буде у вихідні з 12.00 до 17.00 в певних точках великих міст України.

Локації Києва: парки Позняки, Наводницький, Голосіївський, імені Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Олеся Гончара, Марії Заньковецької, Київського політехнічного інституту, біля озера Тельбін і затоки Берковщина, а також Поштова і Троїцька площі, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Володимирська гірка, алея вздовж вул. Нижній Вал до Рибальського мосту, Павловський сквер, Русанівська та Грецька набережні.

Локації Львова: парки імені Івана Виговського, Івана Франка та 700-річчя Львова, сквери Іоанна Павла II і Святого Юра, площа Міцкевича та Галицька площа.

Локації Дніпра: парки Прибережний сквер, Севастопольський, імені Юрія Гагаріна і Лазаря Глоби, набережна.

Локації Одеси: парки Олександрівський, Пале-Рояль, Грецький, Стамбульський, імені Тараса Шевченка, бульвар Жванецького, пляж Аркадія і пірс Ланжерон.

Користувачі пройдуть інтерактивне експрес-навчання з практикою керування електросамокатом. У разі успішного проходження навчання вони отримають брендовані сувеніри. Інструктори також допоможуть прив’язати банківську карту до додатка Bolt і отримати знижку до 25% на першу поїздку в межах ініціативи. Інструкторів у локаціях можна буде впізнати по яскравій уніформі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео