05 Авг 2008, 13:14

Богдан Кутєпов вестиме программу на ТВі

Богдан Кутєпов, колишній ведучий програми журналістських розслідувань «За Вікнами» телеканалу СТБ, вестиме программу на телеканалі ТВі. Робоча назва 45-хвилинного проекту – «Знак оклику»

Богдан Кутєпов вестиме программу на ТВі

Богдан Кутєпов, колишній ведучий програми журналістських розслідувань «За Вікнами» телеканалу СТБ, вестиме программу на телеканалі ТВі. Робоча назва 45-хвилинного проекту – «Знак оклику».
 
Цю інформацію підтвердив генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький. За його словами, значну частину проекту становитимуть журналістські розслідування; за форматом проект буде найближчий до програми «Максимум», яку виробляє російський телеканал НТВ, «але не жовтого, а соціального спрямування».
 
Програму, яка виходитиме щосуботи, планують запустити у жовтні. За словами Богдана Кутєпова, його контракт із ТВі підписано 1 серпня. Згідно з умовами договору, він буде ведучим і керівником проекту. Раніше, за інформацією «ТК», це місце пропонували ведучому й автору «Агентів впливу» Артемові Шевченку, але він вирішив залишитися на «Інтері».
 
«Це буде програма, що об’єднує елементи всіх програм вікендівської сітки каналу НТВ: "Професія – репортер", "Максимум", "Ты не поверишь!", "Намедни", "Портрет", "Чистосердечное признание". Тобто там буде політичний сюжет, обов’язково історичний, соціальний, журналістське розслідування, культура і гламур», – розповів «Телекритиці» Богдан. За його словами, на його бажання працювати на ТВі вплинули, по-перше, незалежність каналу від українських політиків та капіталу (нагадаємо, інвесторами ТВі є російські бізнесмени-вигнанці Володимир Гусинський і Костянтин Кагаловський), по-друге, можливість повчитись у «людини-глиби» Євгена Кисельова. Зараз триває формування команди, і разом із Богданом Кутєповим на ТВі може перейти частина журналістів «За Вікнами» СТБ. У липні ведучого «За Вікнами» було звільнено за прогул без поважних причин після того, як він не прийняв пропозицію звільнитися за власним бажанням.
 
Також, за словами Миколи Княжицького, на каналі тривають кастинги ведучих новин і розмовних телепрограм. «У новинах передбачено суспільний, економічний і спортивний блоки, і кожен із них матиме свого ведучого. До того після новин у нас виходитиме 25-хвилинне інтерв’ю – "Актуальна розмова", куди запрошуватиметься ньюзмейкер дня номер один», – розповів Микола Княжицький. Нагадаємо, зараз на ТВі виходить лише одна розмовна програма власного виробництва – «Київський погляд» Віталія Портникова.
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео