01 Окт 2021, 17:19

Благодійна акція від Міндовкілля висадить мільярд дерев і допоже хворим дітям

Стартувала державна програма щодо масштабного заліснення України, в рамках якої планується висадити мільярд дерев впродовж наступних трьох років. Міндовкілля та Держлісагентство вирішили об’єднати дві корисні справи: висадку дерев і допомогу онкохворим дітям.

В рамках програми триває благодійна акція. Кожен охочий може зробити благодійний внесок — 50 гривень за одне висаджене дерево. Усі зібрані кошти йдуть на користь підопічних фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям та їхнім родинам. 

Щороку у понад тисячі дітей в Україні виявляють рак. У сучасних умовах це виліковна хвороба, але лікування довге та дороге. У розвинених країнах 85-95% дітей виживають у п’ятирічному періоді після завершення лікування. В Україні — лише половина. Якість лікування дітей визначається багатьма медичними й немедичними факторами. Завдяки допомозі благодійників діти отримують підтримку у боротьбі з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише об’єднавшись.

«Дати шанс дітям на здорове майбутнє та безпечне чисте довкілля –  це мета нашої акції. Ми об’єднали зусилля із фондом «Таблеточки», щоб кожен українець, який хоче долучитися до висадки дерев, міг ще й допомогти дітям у боротьбі онкологією. Озеленюючи країну, ми дбаємо про наше спільне майбутнє – протидіємо зміні клімату та її наслідкам, запобігаємо деградації ґрунтів, обмілінню рік, опустелюванню, зберігаємо біорізноманіття, «кондиціонуємо» населені пункти. Справа важлива та варта зусиль і уваги, тож долучайтеся», – розповідає Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Долучитися до акції та допомогти дітям можна на сайті зробивши благодійний внесок. Ось приклади того, на що може перетворитися допомога благодійників. 

50 гривень — це 1 висаджене дерево, а також 1 безпечна крапельниця для дитини. Це вартість спеціального шприца з аспіраційною голкою, який запобігає занесенню інфекцій під час тривалих крапельниць

100 гривень — це  2 висаджені дерева, а також  3 дні боротьби з раком для дитини. Це вартість флакону протипухлинного препарату, що стримує ріст ракових клітин. 

250 гривень — це 5 висаджених дерев, а також 2 дні без нудоти для дитини. Це вартість 3 ампул протиблювотного препарату. 

«Ми завжди висаджуємо ліс безкоштовно і будемо так робити надалі. У рамках цієї благодійної акції ми з Міндовкілля пропонуємо зробити добру справу: допомогти онкохворим дітям через благодійний фонд «Таблеточки». Лісівники віддячать висадженими деревами в обраній вами області. Долучайтеся також до наймасштабнішої висадки у своєму регіоні! Чисте довкілля це новий тренд», — коментує Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

У рамках програми «Зелена країна» лісівники висаджують дерева безкоштовно. Усі зібрані кошти йдуть на користь підопічних фонду «Таблеточки».

«Дитяча онкологія — це системна проблема. Рак можна перемогти лише об’єднавшись. Фонд дуже вдячний Державному агентству лісових ресурсів за можливість зробити дві добрі справи одночасно: допомогти онкохворим дітям і покращити екологічну ситуацію в країні», — ділиться засновниця благодійного фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео