01 Июн 2007, 12:46

Bigmir)net відкриє статистику всіх сайтів

Bigmir)net відкриє статистику всіх сайтів

Український портал Бігмір після повного впровадження нової системи збору й відображення статистики відкриє статистику абсолютно всіх сайтів, за винятком сайтів електронної комерції, банків і деяких категорій, де публічний доступ до статистики може бути критичним моментом для бізнесу.

Як стало відомо, деякі власники українських вебресурсів уже висловили бажання залишити рейтинг, якому треба буде витримати момент відходу цих сайтів і не піддатися на провокацію, що вони повернуться, тільки якщо їм знову дадуть можливість закривати статистику. 

Дуже бурхливу дискусію в інтернет-співтоваристві України викликали такі рядки з нових правил: «…Приховання статистики допускається тільки для сайтів, яким її публікація може принести якусь шкоду. Наприклад, працюючі у сфері електронної комерції, рекламі, банківській діяльності. Сайти всіх інші категорії публікують свою статистику відкрито. Що стосується опції "приховання статистики", то вона  встановлюється винятково адміністратором рейтингу по відповідному запиті від власника сайту. Якщо учасник не бажає відкривати свою статистику — він виключається з рейтингу…»

Основне питання яке задають собі власники веб-сайтів: відкривати статистику чи виходити з рейтингу.

Нагадаємо, що рейтингова система bіgmіr)net нараховує 70 тис. сайтів-учасників, серед яких найбільші комерційні й некомерційні веб-проекти України, і не тільки. Активними користувачами системи рейтингу bіgmіr)net є власники сайтів, менеджери з продажу інтернет-реклами, а також люди, які цікавляться веб-статистикою та її аналізом. Географія користувачів не обмежується українською аудиторією, а охоплює також користувачів Рунету.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео