30 Окт 2020, 14:20

«АТБ» та «Таблеточки» запустили благодійну акцію з DZIDZIO та Олею Поляковою

Українська співачка Оля Полякова та музикант DZIDZIO знялися у соціальному ролику, присвяченому допомозі онкохворим дітям. Зйомки проходили в супермаркеті. Королева ночі та епатажний музикант приєдналися до благодійної акції «Мене це стосується, а тебе?» разом з двома фондами: «Таблеточки» та «АТБ».

Фото Олі Полякової, зображене на благодійній шоколадці, і фото Дзідзьо на чайних пакетиках, закликають приєднуватися до допомоги дітям. Шоколадка за 7 гривень, пакетик чаю за 5. Товари можна придбати на касах супермаркетів АТБ по всій Україні з 1 листопада по 15 листопада. ​Усі кошти від продажу благодійного шоколаду і чаю, фонд «АТБ» направить на лікування онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». Крім цього, в акції беруть участь товари партнерів зі спеціальним цінником.

“Щоб допомагати дітям, не треба бути зіркою. А допоміг – то ти вже зірка!”,​ – сказала Оля Полякова.

 Добрі справи від Полякової

“Коли хворіють діти, мене це стосується!”,​–​ розповідає співачка. –​“Я без вагань погодилася підтримати благодійну акцію, адже маю власну історію боротьби з цим недугом дуже близьких мені людей. Я розумію, як це важко, і бути небайдужими один до одного — мета кожного. Купуючи шоколад, ви наближаєте дітей до одужання. Я впевнена, що від такого шоколаду ви ніколи не погладшаєте, бо вам будуть зараховуватися добрі справи, а калорії тільки дітям!” ​​– говорить Оля.

Передбачення від DZIDZIO

“Цей чай не лише зігріє вашу душу та тіло в холодну мокру осінь, а ще й допоможе врятувати онкохворих дітей. Кожного, хто придбає, чекатиме приємний сюрприз. Всередині в​и знайдете передбачення від мене. Ставте питання, які вас хвилюють, І знаходьте відповіді на них під обгорткою, які підіймуть вам настрій!” ​– зазначив ​DZIDZIO.

Артисти закликають купувати благодійні товари і ділитися своїми добрими справами та передбаченнями у соцмережах з хештегом #мене_це_стосується_АТБ.

Це не всі сюрпризи, Оля Полякова і DZIDZIO з​апускають ​всеукраїнський флешмоб, який “розірве” інстаграм, – обіцяють артисти.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео