05 Июл 2021, 16:25

«Ашан» відмовляється від первинного пластику на касах

Мережа «Ашан Рітейл Україна» бере на себе зобов’язання повністю відмовитись від первинного пластику на касах, зазначає responsiblefuture.com.ua. Трьома місяцами раніше вона запропонувала покупцям пакети, що на 100% виготовлені з переробленого пластику та розраховані на покупки вагою 10 кг.

«Ми щиро переконані, що придбання такого пакету суттєво зменшує негативний вплив на навколишнє середовище, адже для його створення використовувався виключно наявний перероблений ресурс. Це перші, але вагомі кроки на шляху до екологізації пакування», – йдеться у повідомленні компанії.

Нині «Ашан» пропонує багаторазові сумки-шопери та крафтові паперові пакети на касах. Проте вирішив повністю перейти на вторинну сировину – починаючи з липня 2021 в усіх магазинах мережі будуть представлені пакети зі 100% переробленого пластику для покупок вагою 5, 7 та 10 кг за вартістю звичайних пакетів.

Компанія зауважує, пакет не потребує особливих умов зберігання – після його використання його можна знову передати на переробку і так до 5 разів. Він також «не потребує обов’язкового температурного режиму, як, наприклад, пакети для компостування, що можуть розкладатися до 20 років у разі, якщо не дотримано усіх необхідних умов».

Також, запевняє «Ашан», пакет зі 100% переробленого пластику не містить жодних домішок, що прискорюють розклад пластику на дрібні частинки – мікропластик, який врешті є ще більш небезпечними для природи.

У такий спосіб, «Ашан» є першою мережею в Україні, що повністю відмовляється від первинного пластику на касі, починаючи з липня 2021 року. У магазинах мережі передбачені просвітницькі активності разом із партнерами Zero Waste.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про заборону пластикових пакетів в Україні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео