25 Янв 2008, 11:53

Артур Вуарсабов очолить холдинг «Обозреватель»

Артур Вуарсабов очолить холдинг «Обозреватель»

Президентом інтернет-холдингу «Обозреватель» найближчим часом стане Артур Вуарсабов, повідомляє газета «Экономические известия» із посиланням на генерального директора «Обозревателя» Вадима Осадчого.

За його словами, повідомлення про звільнення екс-президента холдингу Іллі Кенігштейна у зв’язку із скандалом навколо плагіату дизайну сайту «Оглядач» у порталу TimesOnline – неправда.  Нагадаємо, деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що новий дизайн «Оглядача» був сплагійований із сайту TimesOnline.

Як розповів Вадим Осадчий, ці скандали не мають жодного стосунку до змін у керівництві холдингу. По-перше, Ілля Кенігштейн розійшовся у поглядах на подальшу стратегію розвитку з акціонерами компанії. По-друге, це суб’єктивно-особистісні фактори.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Також він розповів, що Артур Вуарсабов довгий час прожив в Америці. Там він 10 років працював в сфері IT, а в минулому році його було запрошено на посаду віце-президента Інтернет-холдінгу «Обоз» під керівництвом пана Кенігштейна. Він відповідав за технічні та загальні питання та добре проявив себе на цій посаді.

«Задачі, які стають перед ним, як перед новим президентом холдингу не змінилися. Це, як завжди, ще більш динамічний розвиток та розширення аудиторії», — повідомив Вадим Осадчий.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео