23 Фев 2022, 17:46

Анімаційний фільм говорить про шкоду вологих серветок

У Великій Британії щодня змивають 7,5 млн вологих серветок. Так розповідається у кампанії, що запущена в Шотландії та спрямована на введення заборони на серветки з вмістом пластику, у спробі захистити довкілля країни.

Державна корпорація, яка надає послуги водопостачання та каналізації по всій Шотландії Scottish Water під назвою Nature Calls стверджує, що в країні щороку відбувається 36 тисяч засмічень каналізації і закликає людей викидати серветки у відро для сміття, а не змивати їх в унітаз.

Провідним останнім елементом кампанії є анімаційний фільм «Always Be Content», який закликає уряд Великобританії працювати разом над вирішенням проблеми відходів. Його підтримав ряд інших організацій, у тому числі Товариство охорони морського середовища, Keep Scotland Beautiful та Zero Waste Scotland.

Актори Енді Ротні та Іві Адамс розповідають про вплив пластикових серветок на довкілля, розкладання яких може зайняти до 500 років. Анімацію створила Кеті Уілкінсон.

«Серветки — це зручний предмет, але багато з них містять в складі пластик. Це викликає серйозні проблеми при неправильній утилізації шляхом змиву в унітаз: засмічення каналізації, затоплення будинків стічними водами та забруднення наших пляжів і річок», — пояснив Дуглас Міллікан, виконавчий директор Scottish Water.

«Nature Calls – це наступний етап нашої роботи над стратегією сталого розвитку Scottish Water. Екстремальні погодні умови дуже впливають на довкілля, але поведінка людини, наприклад, використання серветок у туалеті, робить ситуацію ще гіршою», — сказав Піт Мартін, засновник і директор Always Be Content.

«Це незручна тема, тому креативнику доводиться багато працювати, щоб зробити її такою, щоб про неї всім було зручно говорити. Використання анімації дозволяє нам додати в кампанію емоційний та оповідний тон. Це допомагає людям прийняти ідею і змінити свою поведінку».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео