13 Авг 2008, 13:54

Андрія Бенкендорфа представили новому колективу

Сьогодні о 12:00 колективу телеканалу «Київ» (Київський Медіа Холдинг) був представлений його новий генеральний продюсер – Андрій Бенкендорф. Після короткого знайомства Андрій Олександрович одразу розпочав робочі наради

Андрія Бенкендорфа представили новому колективу

Сьогодні о 12:00 колективу телеканалу «Київ» (Київський Медіа Холдинг) був представлений його новий генеральний продюсер – Андрій Бенкендорф. Після короткого знайомства Андрій Олександрович одразу розпочав робочі наради.

Представляючи нового генерального продюсера, в.о. директора телеканалу «Київ» Дмитро Джагніров повідомив, що Андрій Бенкендорф прийшов на телеканал разом зі своєю невеличкою командою, яка органічно віллється до нинішнього колективу телеканалу.

У свою чергу новий генеральний продюсер муніципального телеканалу наголосив, що метою його приходу є підвищення конкурентоспроможності телеканалу «Київ», досягнення його творчих і комерційних успіхів. Звертаючись до своїх нових колег наприкінці наради, відомий кінорежисер сказав: «Я худий, але не злий» й додав після паузи: «… але справедливий».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Говорячи про призначення Андрія Бенкендорфа генеральним продюсером телеканалу «Київ», керівник Київського Медіа Холдингу, радник мера Києва Казбек Бектурсунов підкреслив, що після того, як муніципальні ЗМІ довели свою ефективність, все більше відомих людей говорять про бажання приєднатися до створення потужного столичного медіа-холдингу. «Сьогодні ми проводимо серед них ретельний відбір та вже незабаром заявимо про нові кадрові призначення», – повідомив Казбек Бектурсунов, додавши, що вітає Андрія Бенкендорфа з приходом до Київського Медіа Холдингу.

 
 
 
 
 
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео