25 Май 2009, 14:50

АМК визнав операторів мобільного зв’язку монополістами

Антимонопольний комітет України визнав операторів мобільного зв`язку і компанію «Укртелеком» монополістами на ринку інтерконекту

АМК визнав операторів мобільного зв’язку монополістами

Антимонопольний комітет України визнав операторів мобільного зв`язку і компанію «Укртелеком» монополістами на ринку інтерконекту.

Як передає кореспондент УНІАН, на своєму сьогоднішньому засіданні АМК одностайно ухвалив рішення про визнання операторів мобільного зв`язку «Голден Телеком», «Укртелеком», «Українські радіосистеми», «Астеліт», «Київстар», «Український мобільний зв`язок», «Інтертелеком» і «Телесистеми України» такими, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку послуги завершення телефонних з`єднань на своїх мережах мобільного зв`язку.

АМК також одностайно ухвалив рішення про визнання «Укртелекому» таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку послуги завершення телефонних з`єднань на мережі фіксованого телефонного зв`язку «Укртелекому».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Коментуючи дане рішення, виконуючий обов`язки голови Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко зазначив, що «АМК протягом кількох місяців створив умови, щоб запрацювали саморегулюючі принципи, але цього не відбулося», що, за його словами, й змусило Антимонопольний комітет ухвалити дане рішення.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео