09 Окт 2008, 06:51

«Амедіа-Україна» не закривається

Продакшн-компанія «Амедіа-Україна» планує перетвориться з виробничого підрозділу російської «Амедиа» на повноцінну структуру, яка матиме свою власність і своє місце на ринку

«Амедіа-Україна» не закривається

Продакшн-компанія «Амедіа-Україна» планує перетвориться з виробничого підрозділу російської «Амедиа» на повноцінну структуру, яка матиме свою власність і своє місце на ринку. Про це розповів голова ради директорів компанії «Амедиа» Олександр Акопов, у такий спосіб спростувавши чутки про можливе закриття «Амедіа-Україна».

 

За його словами, ближче до кінця жовтня має бути призначено керівника українського підрозділу компанії: «На сьогодні компанія не зовсім лишається без керівництва. Те, що у нас відбувається у Києві, все одно зав’язано на процесах в основному офісі, це стосується і проектів, і фінансового керівництва тощо. Тобто компанія функціонує як частина загального механізму. Але їй потрібен керівник, який буде перш за все керувати нею як українською компанією, він має чітко розуміти потреби українських каналів, перебуваючи із ними у постійному контакті», – зазначає пан Акопов. Наразі триває розгляд кандидатур на керівну посаду української компанії.

 

Також він зауважив, що процеси, які відбуваються в «Амедіа» (скорочення штату, закриття проектів), не стосуватимуться української компанії, оскільки ситуація на ринку України та Росії суттєво відрізняється: «Тут, у Росії, ринок уже сягнув свого піку за обсягами виробництва, тому компанія живе в інших умовах. В Україні ринок ще розвиватиметься і зростатиме, відповідно поповнюватимуться контентом українські канали».


Однак, за словами Олександра Акопова, на сьогодні «Амедіа-Україна» не знімає жодного проекту: «Як тільки ми визначимося з керівництвом, ми зрозуміємо, які проекти ми вироблятимемо для українських каналів. І тоді зможемо говорити про деталі». На сьогодні «Амедіа-Україна» веде переговори з провідними українськими каналами щодо зйомки проектів на їх замовлення у наступному році: серед них, як зазначив Олександр Акопов, «1+1», Новий канал та інші.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео